Akşener’in masaya dönmesinin ardından Şahan Gökbakar’dan yeni paylaşım: ‘Ersan Şen ne olacak?’

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 2 Mart’ta, ağır ithamlarla altılı masayı terk etmesinin ardından Prof. Dr. Ersan Şen konuk olduğu programda İYİ Parti’den talep gelmesi durumunda cumhurbaşkanlığına aday olabileceğini söylemişti.

Reklam arasından sonra açıklama yapan Şen, Akşener’in kendisini arayarak “Ciddi misiniz, kapımız açık” dediğini aktarmıştı. Yaşananlar sosyal medyada da gündem olmuştu.

AKŞENER MASAYA DÖNDÜ

Bugün ise Meral Akşener Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ı cumhurbaşkanı yardımcısı adayı olarak teklif ederek yeniden altılı masaya döndü.

Akşener’in masaya dönmesinin ardından 6 lider kritik toplantıda bir araya geldi.

Yaşanan gelişmelerin ardından sosyal medyada “Ersan Şen ne olacak?” diye tweet’ler atıldı. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar’dan da konuya ilişkin bir paylaşım geldi.

Gökbakar, “Peki şu an Ersan Şen ne olacak? Bir de yine gerilirseniz hemen sayıp sövmeyin birbirinize. O ona sıtma dedi, o öbürüne AKP ağızlı dedi. Partili gazeteciler, yayıncılar hesapçı ve hain ilan etti. Çekişmeli boşanma yaşayan çiftler gibi olmasın ama bu seviyede artık. Hayırlısı” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir