Honor X50 Pro 5G’nin özellikleri yeni bir posterle gözler önüne serildi

Honor, yaklaşan Honor Magic 6 Serisi’nin lansman tarihi ile birlikte, yeni bir poster aracılığıyla Honor X50 Pro 5G akıllı telefon hakkında da ipuçları verdi. Poster, Honor X50 Pro 5G’nin tasarımını detaylandırmanın yanı sıra bazı donanım özelliklerini de doğruluyor. Honor X50 Pro’nun lansmanının, 10-11 Ocak tarihlerinde planlanan Magic 6 Serisi lansmanı civarında gerçekleşebileceği kesin gibi görünüyor.

Postere göre, akıllı telefon Qualcomm Snapdragon 8+ yonga seti, 5800 mAh batarya ve göz koruma sertifikalı 1.5K kavisli bir ekran ile gelmekte. Poster ayrıca, cihazın yeşil ve siyah olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunulacağını ortaya koyuyor. Arka tarafta en az iki kamera ve bir LED flaş içeren dairesel kamera modülü dikkat çekiyor.

Honor X50 Pro 5G’nin özellikleri yeni bir posterle gözler önüne serildi

Honor X50 serisinin bir parçası olduğu için, dairesel yuvarlak kamera modülü gibi aynı tasarım felsefesini taşıdığı görülüyor. Ancak Honor X50, turuncu, zarif siyah, beyaz ve mavi olmak üzere dört renk seçeneğiyle mevcut. Honor X50 Pro hakkında şu anda sınırlı bilgi mevcut. Cihaz, 3C sertifikasyonunda görülerek, 35W’a kadar hızlı kablolu şarj desteğini doğruladı. Sızıntılara göre, yakında çıkacak olan Honor akıllı telefon, 16 GB RAM ve 1 TB depolama alanına kadar sunulabilir. Ayrıca, kablosuz ödeme için NFC desteğine de sahip olacak.

Bununla birlikte, Honro X50 GT de 6.81 inç FHD+ OLED ekran, Qualcomm Snapdragon 888 yonga seti, 50 megapiksel ana kamera ve 4800mAh batarya ile piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Ek olarak, Honor X50, Snapdragon 6 Gen 1 So, 1.5K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.78 inç kavisli ekran ile piyasaya sürüldü. Bu ekran, 1200 nit parlaklık desteğine kadar sunuyor. Akıllı telefon, 35W hızlı şarj destekli 5800 mAh batarya ile geliyor. Pro sürümünün, yukarıda zaten bahsedilen bazı yükseltmelerle gelmesi bekleniyor.

Honor, kısa bir süre önce bazı heyecan verici ekran ve performans donanım özellikleriyle Honor 90 GT’yi piyasaya sürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir